MLDK Awardshow 2024: Du kan nu indstille din virksomhed!

Det er endnu engang blevet til tid til, at du kan indstille en person, et team, et produkt eller et initiativ i din virksomhed, som du synes fortjener at blive hædret af branchen.

Det hele kommer til at ske til MLDK Årstræf 2024, hvor vi vil offentliggøre og kåre vinderen indenfor en række forskellige kateogier. Men inden da skal vi finde kandidaterne, og derfor kan du nu indstille din virksomhed til en eller flere af følgende priser:

Klik på hver af priserne for at læse mere om kriterierne for indstillingerne. Vinderne offentliggøres og kåres på MLDK Årstræf 2024, der finder sted den 14. marts 2024.

Deadline for indstillingerne er den 5. januar 2024.

  • Del

Som medlem af Mærkevareleverandørerne spiller du en afgørende rolle i foreningens virke. Det er nemlig vores medlemmer, der gennem bestyrelse, udvalg og arbejdsgrupper er med til at udvikle og facilitere vores mange tiltag. Lige nu har vi mere end 110 medlemmer, der alle er væsentlige spillere i Dansk Detailhandel og Away From Home.

Bliv medlem