VIDEO: Få gode tips fra vores webinar om salgskonsulenten

Til tirsdagens webinar “Hør dine kunders perspektiver på salgskonsulentens rolle under og efter corona” viste vi en video med Rie Helmer, der desværre blev afbrudt undervejs. Som lovet har vi nu uploadet videoen, så du ikke går glip af hendes tips til at blive det bedste performerende team og potentialet ved virtuelle møder.

Vi vil i øvrigt gerne takke for den store opbakning til arrangement med mere end 300 interesserede.

Iframe
  • Del

Som medlem af Mærkevareleverandørerne spiller du en afgørende rolle i foreningens virke. Det er nemlig vores medlemmer, der gennem bestyrelse, udvalg og arbejdsgrupper er med til at udvikle og facilitere vores mange tiltag. Lige nu har vi mere end 110 medlemmer, der alle er væsentlige spillere i Dansk Detailhandel og Away From Home.

Bliv medlem