Står du og mangler et mødelokale i Vejle?

Som medlem af MLDK kan du leje vores mødelokale i Food Innovation House i Vejle – lige ved motorvejen – med plads til op til 20 personer.

Lån også udviklingskøkken- og bageri, demo-supermarked og foto-studie

Har du brug for at lave produktudstilling, arbejde med space/hyldeopbygning, teste opskrifter af på udvalgte fokusgrupper eller afholde webinarer eller photoshoots, kan man i tilkøb også låne yderligere faciliteter hos Food Innovation House, herunder et udviklingskøkken- og bageri, demo-supermarked og foto- studie.

Book mødelokalet her

  • Del

Som medlem af Mærkevareleverandørerne spiller du en afgørende rolle i foreningens virke. Det er nemlig vores medlemmer, der gennem bestyrelse, udvalg og arbejdsgrupper er med til at udvikle og facilitere vores mange tiltag. Lige nu har vi mere end 110 medlemmer, der alle er væsentlige spillere i Dansk Detailhandel og Away From Home.

Bliv medlem