Sidste chance: Skal din virksomhed fejres til MLDK’s årstræf?

LUKKET. Skal dine sælgere hyldes, et ungt talent fremhæves eller et af dine produkternyheder, spændende koncepter eller bæredygtige initiativer hyldes? Det er nu ved at være sidste mulighed, hvis du vil indstille dig til en af vores priser.

Det er ganske nemt – du skal blot udfylde en formular for at indstille din virksomhed – og så har du chancen for at løbe afsted med prisen og æren til vores awardshow på MLDK’s årstræf.

Du kan vælge imellem følgende priser:

  • Årets Nyhed 2022 – Away From Home
  • Shopper Marketing Excellence 2022
  • Mærkevareleverandørernes CSR-pris 2022
  • FMCG Young Talent prisen 2022
  • Årets Salgsstyrke 2022

Deadline: 27. januar 2023. Altså om præcis en uge – så skynd dig, før det er for sent!

  • Del

Som medlem af Mærkevareleverandørerne spiller du en afgørende rolle i foreningens virke. Det er nemlig vores medlemmer, der gennem bestyrelse, udvalg og arbejdsgrupper er med til at udvikle og facilitere vores mange tiltag. Lige nu har vi mere end 110 medlemmer, der alle er væsentlige spillere i Dansk Detailhandel og Away From Home.

Bliv medlem