Mangler du et mødelokale i Vejle – helt gratis?

I så fald stiller vi ét til rådighed i Food Innovation House i Vejle – lige ved motorvejen – med plads til op til 20 personer, som du kan leje helt kvit og frit, så længe du er medlem af MLDK.

Du booker lokalet på vores hjemmeside her – det kræver blot, at du bruger dit medlemslogin. Der er også mulighed for fuld forplejning i løbet af dagen, og det bestilles også på hjemmesiden. Når du har sendt din booking, bliver du kontaktet af MLDK for endelig bekræftelse og aftale om yderligere detaljer.

Ændres dine planer, skal lokalet afmeldes senest 14 dage før mødet afholdes, ellers pålægges et gebyr på 1.500 DKK.

Du kan som tilkøb også leje yderligere faciliteter hos Food Innovation House, herunder et demo-supermarked, der er velegnet til afholdelse af salgs- og marketingmøder.

Yderligere informationer
Food Innovation House

  • Del

Som medlem af Mærkevareleverandørerne spiller du en afgørende rolle i foreningens virke. Det er nemlig vores medlemmer, der gennem bestyrelse, udvalg og arbejdsgrupper er med til at udvikle og facilitere vores mange tiltag. Lige nu har vi mere end 110 medlemmer, der alle er væsentlige spillere i Dansk Detailhandel og Away From Home.

Bliv medlem