Mærkevareleverandørerne quarterly – temaer

Få de seneste opdateringer på de temaer som Mærkevareleverandørerne belyser.
Her er seneste status på udviklingen i den fysiske tilbudsavis – hænger det sammen med trade spends?
Få også nyt omkring shopper- og forbrugeradfærd og ikke mindst udvkilingen indenfor Private Label og discount.

Hent rapporten under Mærkevareleverandørerne BMI, DLF Quarterly, Temaer

– KLIK HER FOR AT KOMME TIL DLF BMI

  • Del

Som medlem af Mærkevareleverandørerne spiller du en afgørende rolle i foreningens virke. Det er nemlig vores medlemmer, der gennem bestyrelse, udvalg og arbejdsgrupper er med til at udvikle og facilitere vores mange tiltag. Lige nu har vi mere end 110 medlemmer, der alle er væsentlige spillere i Dansk Detailhandel og Away From Home.

Bliv medlem