Mærkevareleverandørerne QUARTERLY – ONLINE

Selvom Onlinehandel med dagligvarer stadig er begrænset er emnet super hot. Derfor har denne salgskanal fået sin egen Mærkevareleverandørerne QUARTERLY rapport.

Rapporten giver indsigt i markedsstørrelser – både dansk og udenlandsk samt viden om shooperinsights og trends.

Mærkevareleverandørerne medlemmer kan få en dybere indsigt ved at læse Mærkevareleverandørerne QUARTERLY – ONLINE.

HENT RAPPORTEN HER

  • Del

Som medlem af Mærkevareleverandørerne spiller du en afgørende rolle i foreningens virke. Det er nemlig vores medlemmer, der gennem bestyrelse, udvalg og arbejdsgrupper er med til at udvikle og facilitere vores mange tiltag. Lige nu har vi mere end 110 medlemmer, der alle er væsentlige spillere i Dansk Detailhandel og Away From Home.

Bliv medlem