Invitation til fysisk MLDK-arrangement i november

Onsdag den 24. november 2021 på Crowne Plaza i København samler vi vores medlemmer for at sætte fokus på nogle af MLDK’s og branchens vigtigste emner. Sæt kryds i kalenderen allerede nu.

Grundet coronasituationen havde vi desværre ikke mulighed for at afholde årstræffet, som vi plejer. I år bliver arrangementet derfor til en dagskonference, hvor vi stadig traditionen tro mødes, netværker og ser fremad.

Vi holder dig opdateret om, hvordan du kan tilmelder og samt løfter sløret for dagens program.

  • Del

Som medlem af Mærkevareleverandørerne spiller du en afgørende rolle i foreningens virke. Det er nemlig vores medlemmer, der gennem bestyrelse, udvalg og arbejdsgrupper er med til at udvikle og facilitere vores mange tiltag. Lige nu har vi mere end 110 medlemmer, der alle er væsentlige spillere i Dansk Detailhandel og Away From Home.

Bliv medlem