Find den bedste kandidat til din virksomhed

Som medlem af MLDK tilbyder vi at dele dine jobannoncer, så du kan nå ud til endnu flere potentielle kandidater. Kvit og frit.

MLDK JobPosting er målrettet markedsføring af ledige stillinger, hvor medlemsvirksomhederne får mulighed for at indrykke jobannoncer på MLDK´s hjemmeside og i vores nyhedsbrev. MLDK’s nyhedsbrev når ud til over 1.200 aktive indenfor både dagligvarer og foodservice.

Ved indrykning af ledig stilling får du:

  • Unik og målrettet branchemarkedsføring af virksomhedens ledige stillinger.
  • 4 ugers visning på vores hjemmeside – min. 2000 visninger.
  • Synlighed i min. 4 nyhedsmails med 1200 modtagere.

Pris:
Gratis for medlemmer.

Sådan gør du:
Du skal bare udfylde en stillingsformular og uploade de informationer, som du ønsker skal fremgå af annoncen.

Indryk din jobannonce her

  • Del

Som medlem af Mærkevareleverandørerne spiller du en afgørende rolle i foreningens virke. Det er nemlig vores medlemmer, der gennem bestyrelse, udvalg og arbejdsgrupper er med til at udvikle og facilitere vores mange tiltag. Lige nu har vi mere end 110 medlemmer, der alle er væsentlige spillere i Dansk Detailhandel og Away From Home.

Bliv medlem