Billetsalget til Foodexpo er åbnet

Billetregistreringen til Foodexpo 2024 er nu åben, og du kan nu sikre dig din billet.

Den 17.-19. marts 2024 slår Foodexpo dørene op for 10. gang, og du kan nu hente din billet til Nordens største fødevaremesse. Det bliver tre dage med mulighed for at netværke, lytte til spændende foredrag, deltage i inspirerende workshops og få fyldt tanken op med ny inspiration, som du kan bruge i din virksomhed – og meget mere.

Hent din billet her

Bemærk at Foodexpo er en messe for professionelle i fødevarebranchen, og derfor er CVR-nummer påkrævet.

  • Del

Som medlem af Mærkevareleverandørerne spiller du en afgørende rolle i foreningens virke. Det er nemlig vores medlemmer, der gennem bestyrelse, udvalg og arbejdsgrupper er med til at udvikle og facilitere vores mange tiltag. Lige nu har vi mere end 110 medlemmer, der alle er væsentlige spillere i Dansk Detailhandel og Away From Home.

Bliv medlem