ÅRETS LANCERING 2015

HAR I LANCERET EN SUCCES I 2015?

Har I haft særlig succes med en produktlancering i 2015, som har fortjent at blive nomineret til ÅRETS LANCERING 2015? Send jeres indstilling til os med en begrundelse for indstillingen.

Kandidater til Årets Lancering 2015 er produkter eller serier af produkter, som er lanceret i perioden oktober 2014 til september 2015. Det kan være spændende line extensions eller noget helt nyt på markedet.

Vinderen kåres på Mærkevareleverandørerne Årstræf  – 10. marts 2016

Læs mere her om, hvordan du indstiller et produkt til Årets lancering.

  • Del

Som medlem af Mærkevareleverandørerne spiller du en afgørende rolle i foreningens virke. Det er nemlig vores medlemmer, der gennem bestyrelse, udvalg og arbejdsgrupper er med til at udvikle og facilitere vores mange tiltag. Lige nu har vi mere end 110 medlemmer, der alle er væsentlige spillere i Dansk Detailhandel og Away From Home.

Bliv medlem