Sidste chance: Indstil jeres virksomheder til en af vores priser

Vi stemmer og kårer vinderen på MLDK’s årstræf 2022 indenfor 5 forskellige kategorier. Skal jeres virksomhed løbe afsted med æren? Find links til spørgeskemaet her.

Er I medlem af MLDK, kan I netop nu indstille jeres virksomhed til følgende priser: 

Klik på de enkelte links for at indstille jeres virksomhed.

Deadline for indstilling til priserne; Senest onsdag d. 18. maj kl. 15.00.

  • Del

Som medlem af Mærkevareleverandørerne spiller du en afgørende rolle i foreningens virke. Det er nemlig vores medlemmer, der gennem bestyrelse, udvalg og arbejdsgrupper er med til at udvikle og facilitere vores mange tiltag. Lige nu har vi mere end 110 medlemmer, der alle er væsentlige spillere i Dansk Detailhandel og Away From Home.

Bliv medlem