Bliv opdateret på SKI28, når chefkonsulent Sisse Thorsbjerg fra SKI besøger os og giver et indblik i bl.a. tidslinje, proces, fokusområder og markedsopdelinger. Der bliver også mulighed for at stille spørgsmål.
Derudover får du en markedsopdatering fra Jesper Aastrup baseret på de seneste tal fra bl.a. AFH Markedsindex, Dansk Banks Spending Monitor og Nordeas forbrugsbarometer.
Som medlem af Mærkevareleverandørerne spiller du en afgørende rolle i foreningens virke. Det er nemlig vores medlemmer, der gennem bestyrelse, udvalg og arbejdsgrupper er med til at udvikle og facilitere vores mange tiltag. Lige nu har vi mere end 110 medlemmer, der alle er væsentlige spillere i Dansk Detailhandel og Away From Home.
Bliv medlem